O metodě

Během své kariéry jsem si vytvořila vlastní celostní metodu, která zohledňuje osobní vývoj studenta a jeho jazykovou schopnost učení se. Nazvala jsem ji „Hvězda,  hvězdička“ .

Základem metody je komunikace a seberealizace v různých každodenních tématech vzhledem k Vaší jazykové úrovni. Schopnost proniknout do cizího jazyka máme všichni stejnou, jen ji každý jinak rozvíjíme. To platí i v rámci češtiny jako takové.

  • Jak vše probíhá?

Při prvním setkání si nastavíme cíl a záměr celého jazykového vzdělávání a poté už jen upravujeme jednotlivé kroky. Čas od času vzhledem k vývoji studenta (klienta) se domluvíme na změně či na úpravě postupu.

 

  • Jak se vzděláváte?

Ve spolupráci se mnou rozvíjíte své schopnosti lépe chápat a lépe porozumět jazyku, který se učíte. Seznamujete se s gramatickými jevy a rozvíjíte slovní zásobu, kterou opravdu budete potřebovat pro své záměry. To vše bez knih jen s jednoduchými materiály, které slouží Vám klientům jako pomůcka do života pro Vaše nahlédnutí a možnost osvěžení si probraného, kdykoli chcete či si jen vzpomenete.

 

 

Máte dotaz? Napište mi

Jméno je povinný údaj
Emailová adresa není správně zadaná
Při stlačení tlačítka „Odeslat dotaz“ souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro vyřízení Vaší žádosti. Více o zpracování osobních údajů zde a také souhlasíte s obchodními podmínkami.